Olumsuz Davranış ve Alışkanlıklardan Kurtulmak

NLP Davranış Yönetim Araçları - 1

Profesyonel Koçluk Oturumunda

İstenmeyen Davranış ve Alışkanlıklarla Çalışmak

Tekrarlayan olumsuz davranış kalıpları hedeflere ulaşmayı zorlaştırabilir. Hedef çalışmalarının etkin biçimde yürütülebilmesi bazı davranış kalıplarının değişimini gerektirebilir. Bu modülde zihinsel kaynaklarımızın bilinçli kullanımı ve etkili NLP teknikleri yardımıyla, istenmeyen davranış veya alışkanlıklardan kurtulmanın mümkün olduğunu deneyimleyeceksiniz.

Modülün kazandıracağı teknik beceriler:
Kişilerin tekrarlayan olumsuz davranışlarının ardındaki tetikleyici yapıyı ve ihtiyaçları anlamaya ve davranışı dönüştürmeye yönelik güçlü bir çalışma metodu öğreneceksiniz.  

Eğitim biçimi ve süresi:
Sınıf ortamından yoğun uygulamalı eğitim düzeni.
Toplam 1 tam gün

"Artık böyle biri olmak istemiyorum..."
"Kendimden nefret ediyorum..."
".... için kendime çok kızıyorum"
"Hep aynı hatayı yapıyorum..."
"Bırakmam gereken olumsuz alışkanlıklarım var..."
"Davranışlarımı kontrol edemiyorum..." (Aşırı yemek, sigara içmek, öfke...)

Oturum açılışında duyacağınız benzer cümleler, bu modülde öğreneceklerinizi kullanmanızı gerektirebilir...

Parçalar modeli. Kümelendirme. Davranış - Niyet ayrımı. Altı adımda Yeniden Çerçevelendirme Tekniği. Parçayla diyalog. Bilinçli - Bilinçdışı kaynak transferi.

Öncesinde: "İstenmeyen Düşüncelerle Çalışmak - 1" modülünün alınmış olması tavsiye edilir.
Temel koçluk bilgisi tavsiye edilir.

Sertifika eğitimlerimize katılım için, uygulamalı ders içeriklerini takip edebilecek temel ruhsal ve bedensel sağlığın yerinde olması koşulu vardır. Eğitim, katılımcıların herhangi bir psikolojik rahatsızlığının olmadığını kabul eder. NLP sertifika eğitim programları tıbbi ya da psikolojik terapi yerine geçmez. Psikolojik veya fizyolojik rahatsızlıklarınız için lütfen önce hekiminize başvurunuz.

Katılımcılar 20 yaşını doldurmuş, en az lisans veya dengi eğitim kurumundan mezun veya yüksek öğrenimine devam ediyor ve herhangi bir yasa dışı örgüt ya da tarikat üyesi olmadıklarını teyit ederler.

Uygulayıcı Sorumluluğu:
Eğitime kayıt yaptıran tüm katılımcılar, öğrenecekleri NLP metodolojisini, mesleklerinde veya özel hayatlarında kullanırken, bulundukları ülkenin yasalarına ve mesleklerinin öngördüğü profesyonel, bilimsel ve etik standartlara bağlı kalacaklarını baştan kabul etmiş olurlar.

Kontenjan Sınırlaması ve Pandemi Önlemleri:
Pandemi güvenlik önemleri ve yoğun uygulamalı eğitim düzenimiz nedeniyle kontenjanlarımız kısıtlıdır! NLPAT vaktinde ön kayıt yapılması durumunda dahi ilgili eğitim programında her zaman yer ayırmayı garanti edemez. Sınıf içi aralıklı oturuma düzenine geçilmiştir.  Eğitim günü, sorgusu yapılacak olan bir HES kodunun bulundurulması zorunludur.

Başarılı katılım sonrası "Katılım Belgesi" düzenlenir. 

Uluslararası ICI Profesyonel Koç Eğitim Kredisi
Bu eğitim modülü toplam 9 (dokuz) saatlik "ICI Profesyonel Koç Eğitim Kredisi" kazandırır. Farklı seviyeleri bulunan ICI koçluk unvanlarından birini kazanarak koçluk kariyerinde yükselmek isteyen kişiler, biriktirmiş oldukları eğitim kredisi doğrultusunda ilgili unvanın ICI yeterlilik sınavı için kurumumuza başvurabilirler.

NLP Eğitmeni Taşkın Köksalan Kimdir?
Eğitmen: Taşkın Köksalan

NLP teknikleri eğitimlerimiz, sadece uluslararası akreditasyona sahip, yetkili NLP uzmanları ve alanında uzman konuk eğitmenler tarafından verilmektedir.

Eğitim verdikleri alanlarda yüksek tahsil görmüş eğitmenlerimiz, sizi ihtiyacınız olan pratik ve teorik bilgi ile donatırken, merak ettiğiniz soruların açıkta kalmamasına özen gösterir.

Programdan sorumlu eğitmeniniz:

Taşkın Köksalan (NLP & Coach Master Trainer)

Profesyoneller için NLP Gelişim Fırsatı!

Seçmeli NLP teknikleri eğitim modüllerinin günlük katılım ücreti 1300 TL dir. En az 2 hafta öncesinde kaydını onaylayan katılımcılar günlük 1100 TL olan özel erken kayıt indiriminden yararlanabilirler.

ICI, ICF veya ECA akredite koçluk okullarından mezun profesyoneller, mesleki gelişim eğitimleri indirim fırsatından faydalanarak günlük 920TL olan özel indirim seçeneğimizden faydalanabilirler.

NLP teknikleri eğitim modüllerimiz 1 veya 2 günlüktür. İki günlük eğitimlerin ücreti koçluk profesyonelleri için indirimli 1840 TL dir.

Günlük ₺920 ₺1300

Galeri Girişi

Geçmişten günümüze, NLP eğitimlerimizden objektife yansıyan keyifli anılar... NLP Ankara eğitim fotoğrafları. NLP İstanbul eğitim fotoğrafları. NLP İzmir eğitim fotoğrafları. NLP Antalya eğitim fotoğrafları. NLP Bursa eğitim fotoğrafları. NLP Kıbrıs eğitim fotoğrafları. Kurumsal NLP eğitim fotoğrafları ve NLPAT posterleri...

NLP Eğitim Fotoğrafları Galerisi

NLP Academy Turkey

NLP Eğitim & Araştırma Enstitüsü

Ofis Telefon:

0 (312) 468 00 77

İletişim Formu:

Mesaj Gönder

Haberleşmek kolay ;)

WhatsApp

Mesaj Gönder

Telegram

Mesaj Gönder

Ofis Cep

NLPat Cep'i Ara

E-Posta:

bilgi@nlpat.com

NLPAT Ofis Adresi

NLP Academy Turkey
Remzi Oğuz Arık Mahallesi
Bestekar Caddesi 82 / 9
Çankaya - Ankara - TR

Bizi Takip Edin
NLPAT İletişim Seçenekleri